DACIA - RENAULT RETAIL GROUP CZ

Nová Dacia Sandero

Agilní a robustní městský vůz

Zážitek na palubě vozu

Snadná jízda

Nové Sandero odhaluje svůj zcela modernizovaný vzhled s robustní siluetou a nově navrženou přední částí, zvýrazněnou
novými světly s technologií LED a světleným podpisem ve tvaru Y. S jedním z nejprostornějších interiéru ve své kategorii,
velkorysým zavazadlovým prostorem a úložnými prostory se přizpůsobí vašemu každodennímu životu, abyste si mohli
ještě více užívat cestování.
fce86f6efb.webp

Přepracovaná palubní deska

Nový navržená palubní deska nabízí všechny ovládací prvky intuitivně vždy v dosahu. Díky tomu nebyla jízda nikdy jednodušší a příjemnější.

87eaf2fea7.webp

Výškově i podélně nastavitelný volant

Zcela nová funkce vám umožňuje rychle a snadno nastavit volant nejen na výšku, ale i podélně, tak abyste mohli zaujmout optimální jízdní polohu.

6b4eab3143.webp

Optimální tepelný komfort

Automatická klimatizace reguluje teplotu, zatímco vy si během jízdy užíváte optimální tepelný komfort.

Multimédia

Moderní technologie

8ab31bb741__1_.webp

MEDIA NAV

Nespouštějte oči ze silnice. Všechny potřebné informace máte na velkém 8“ dotykovém displeji s vestavěnou navigací, v němž se bezdrátově zrcadlí obrazovka chytrého telefonu. Telefon, rádio, GPS navigace, multimédia atd. Připojte snadno svůj chytrý telefon pomocí Bluetooth® nebo USB. Kvalita zvuku linoucího se ze šesti integrovaných reproduktorů vás dostane.*

* Kompatibilní s Android Auto™ a Apple CarPlay™. 

b47309a6b5.webp

MEDIA DISPLAY

Své oblíbené aplikace si snadno otevřete z velkého 8“ dotykového displeje, který zrcadlí displej vašeho chytrého telefonu přes USB. Vytvořte si dokonalý soundtrack na cesty a pusťte si ho do všech čtyř integrovaných reproduktorů.*

418a44c26e.webp

MEDIA CONTROL

S novým ovládacím systémem médií s rádiem, integrovaným Bluetooth® připojením telefonu a integrovaným displejem na přístrojovém štítu můžete ovládat svůj audiosystém na volantu. Pro větší uživatelskou přívětivost je zde aplikace Dacia Media Control, která umožňuje využívat vaše oblíbené aplikace z chytrého telefonu a zobrazuje také rozhraní rádia a výstup z palubního počítače. Dva reproduktory jsou umístěny v předních dveřích.

 

NOVÁ DACIA SANDERO

SPOJENÍ MODERNÍHO S UŽITEČNÝM

PROZKOUMEJTE, CO VŠECHNO NOVÁ DACIA SANDERO NABÍZÍ

 

 

PROSTORNÁ A PROMYŠLENÁ

Zcela přepracovaný interiér nového vozu Dacia Sandero vás překvapí svou prostorností. Na zadních sedadlech cestující ocení rekordní prostor pro nohy, vpředu naleznete novou palubní desku s intuitivně umístěnými ovládacími prvky, podélně a výškově nastavitelným volantem. Vše je umístěno na dosah ruky, můžete se tak plně věnovat řízení.

VŠE POD KONTROLOU 

Nová Dacia Sandero nabízí spojení moderního s užitečným. Díky novému multimediálnímu systému s 8“ dotykovým displejem máte vše dokonale pod kontrolou. Ovládat tak můžete vestavěnou navigaci, rádio, ale také svůj telefon, jehož obrazovka může být bezdrátově zrcadlena. Jednoduše tak ovládáte vaše oblíbené aplikace a zároveň se můžete soustředit na silnici před vámi.

MODERNÍ, PRAKTICKÁ

Nová Dacia Sandero nabízí spojení moderních a praktických prvků. Odemykání vozu bude snadné díky bezklíčovému přístupu s hands-free kartou, oblíbíte si i startování pomocí tlačítka. Dalším moderním prvkem je například elektronická parkovací brzda nebo středová loketní opěrka s úložným prostorem. Nová Dacia Sandero je připravena vám cestování zpříjemnit.

ÚSPORA I SPOLEHLIVOST

Vyberte si z nabídky motorů nové Dacia Sandero. K dispozici jsou benzínové motorizace včetně automatické převodovky. Dostupné jsou i úsporné motory LPG přímo z výroby, se kterými šetříte vaše náklady i životní prostředí. Snadno přepnete mezi jednotlivými palivy pomocí jediného tlačítka. Navíc na jedno natankování ujedete až 1 300 km.

 

 

s financováním EASY již za 99 Kč / den

Včetně havarijního pojištění

Včetně povinného ručení

Včetně Garance Plus na 5 let / 100 000 km ZDARMA

 AŽ 30 000 Kč ZVÝHODNĚNÍ

s financováním PREMIUM*

Palivová karta v hodnotě 2 500 Kč

zdarma s Dacia finance 1)

 

nove_sandero_rozmery.png

 

* Dodatečná sleva 30 000 Kč platí pouze pro verze LPG při využití značkového financování PREMIUM 30 000 Kč ECO od Dacia Finance. Dodatečná sleva 20 000 Kč pro model Nová Dacia Sandero platí pro verze s benzínovým motorem při využití značkového financování PREMIUM 20 000 Kč od Dacia Finance. Součástí financování je zdarma Garance Plus na 5 let/100 000 km (dle toho, co nastane dříve). Dacia Finance znamená financování poskytované společnosti RCI Financial Services, s. r. o. Nezávazné ceny s DPH doporučené společností Renault Česká republika, a. s. platné od 4. 10. 2021. Veškeré ceny jsou uvedeny v Kč a údaje jsou pouze informativní a nezavazují žádnou ze smluvních stran k uzavření smlouvy.

Pokud máte zájem zakoupit produkt nebo službu, je nutné uzavřít písemnou smlouvu s podpisem jednajících osob. Konkrétní nabídku konzultujte prosím s prodejcem. V ceně vozu není zahrnuta povinná výbava. Renault Česká republika, a.s. si vyhrazuje právo aktualizovat či změnit příslušné specifikace vozidel či příslušenství.

Reprezentativní příklad Sandero Essential TCe 90: cena vozu: 285 900 Kč vč. DPH, výše úvěru: 171 540 Kč, jednorázová splátka hrazená klientem: 114 360 Kč, úroková sazba: 3,74 %, RPSN: 9,0 %, 1.–47. měsíční splátka úvěru: 2 237 Kč, 48. splátka úvěru: 88 770 Kč, 1.– 48. měsíční splátka havarijního pojištění a povinného ručení: 761 Kč, poplatek za poskytnutí úvěru: 0 Kč, celková částka k uhrazení: 227 437 Kč, délka úvěru: 48 měsíců, nájezd: 15 000 km/rok. Celková měsíční splátka včetně pojištění 2 998 Kč. Denní splátka 99 Kč je vypočtena jako průměrná denní splátka podle vzorce: (měsíční splátka včetně pojištění, tj. 2998 Kč x 12)/365. Součástí financování je zdarma Garance Plus na 5 let/ 100 000 km (dle toho, co nastane dříve). Dacia Financial Services znamená financování poskytované společností RCI Financial Services, s.r.o.

1) Palivová karta v hodnotě 2 500 Kč jako dárek platí při využití značkového financování Dacia Finance.

Prodáváme vozy značek
×