DACIA - RENAULT RETAIL GROUP CZ

Nová Dacia Sandero Stepway

Robustní a univerzální crossover

Zážitek na palubě vozu

DOKONALÝ ZÁŽITEK NA PALUBĚ
VOZU S FUNKCEMI, KTERÉ OCENÍTE

Působivá silueta, plynulé vodorovné linie, nové světlomety s technologií LED a se světelným podpisem ve tvaru Y a vysoká světlá výška...
Nové Sandero Stepway odhaluje zcela přepracovaný vzhled a současně vyjadřuje svůj styl SUV. Posaďte se do detailně propracovaného
a prostorného interiéru, abyste si mohli vychutnat svá dobrodružství v plném pohodlí.
b2e176718f.webp

Modulární podélné střešní lišty

Včera jste potřebovali převážet kolo, dneska chcete namontovat střešní box. Že vám to zní povědomě? Důmyslné modulární podélné střešní lišty se jednoduše přemění na příčníky, na něž si můžete namontovat to, co potřebujete, aniž byste si museli kupovat nové příslušenství. A navíc ušetříte místo. Tak chytré!

8c9554ddb5.webp

Variabilní zavazadlový prostor

Máte při cestování hodně zavazadel? Sklopte jednoduše zadní sedadla a zavazadlový prostor se rázem zvětší.

7f995342b5.webp

Vysoká světlá výška

S velkou světlou výškou Nové Sandero Stepway snadno zvládne různé druhy silnic i nezpevněných cest.

Multimédia

Moderní technologie

41a4f818c3.webp

MEDIA NAV

Nespouštějte oči ze silnice. Všechny potřebné informace máte na velkém 8“ dotykovém displeji s vestavěnou navigací, v němž se bezdrátově zrcadlí obrazovka chytrého telefonu. Telefon, rádio, GPS navigace, multimédia atd. Připojte snadno svůj chytrý telefon pomocí Bluetooth® nebo USB. Kvalita zvuku linoucího se ze šesti integrovaných reproduktorů vás dostane.*

* Kompatibilní s Android Auto™ a Apple CarPlay™.

35f0e80462.webp

MEDIA DISPLAY

Své oblíbené aplikace si snadno otevřete z velkého 8“ dotykového displeje, který zrcadlí displej vašeho chytrého telefonu přes USB. Vytvořte si dokonalý soundtrack na cesty a pusťte si ho do všech čtyř integrovaných reproduktorů.*

241656c15a.webp

MEDIA CONTROL

S novým ovládacím systémem médií s rádiem, integrovaným Bluetooth® připojením telefonu a integrovaným displejem na přístrojovém štítu můžete ovládat svůj audiosystém na volantu. Pro větší uživatelskou přívětivost je zde aplikace Dacia Media Control, která umožňuje využívat vaše oblíbené aplikace z chytrého telefonu a zobrazuje také rozhraní rádia a výstup z palubního počítače. Dva reproduktory jsou umístěny v předních dveřích.

 

NOVÁ DACIA SANDERO STEPWAY

SPOJENÍ MODERNÍHO S UŽITEČNÝM

PROZKOUMEJTE, CO VŠECHNO NOVÁ DACIA SANDERO STEPWAY NABÍZÍ

 

 

 

PROSTORNÁ A PROMYŠLENÁ

Zcela přepracovaný interiér s oranžovými designovými prvky nového vozu Dacia Sandero Stepway vás překvapí svou prostorností. Na zadních sedadlech cestující ocení rekordní prostor pro nohy, vpředu naleznete novou palubní desku s intuitivně umístěnými ovládacími prvky nebo podélně a výškově nastavitelným volantem. Vše je umístěno na dosah ruky, můžete se tak plně věnovat řízení.

VŠE POD KONTROLOU

Nová Dacia Sandero Stepway nabízí spojení moderního s užitečným. Díky novému multimediálnímu systému s 8“ dotykovým displejem máte vše dokonale pod kontrolou. Ovládat tak můžete vestavěnou navigaci, rádio, ale také svůj telefon, jehož obrazovka může být bezdrátově zrcadlena. Jednoduše tak ovládáte vaše oblíbené aplikace a zároveň se můžete soustředit na silnici před vámi.

MODERNÍ, PRAKTICKÁ

Nová Dacia Sandero Stepway vždy myslí na praktičnost. Odemykání vozu bude snadné díky bezklíčovému přístupu s hands-free kartou, oblíbíte si i startování pomocí tlačítka. Dalším moderním prvkem je například elektronická parkovací brzda nebo středová loketní opěrka s úložným prostorem. Nová Dacia Sandero je připravena vám cestování zpříjemnit.

PŘIPRAVENA NA DOBRODRUŽSTVÍ

Nová Dacia Sandero Stepway je skvělým společníkem do města i na dovolenou. Crossoverové prvky jako je například větší světlá výška podtrhují robustnost, modulární podélné střešní lišty, které snadno přeměníte na příčníky například pro střešní box, zase dodávají vozu na praktičnosti. S novou Dacia Sandero Stepway budete připraveni na všechno.

ÚSPORA I SPOLEHLIVOST

Vyberte si z nabídky motorů nové Dacia Sandero Stepway. K dispozici jsou benzínové motorizace včetně automatické převodovky. Dostupné jsou i úsporné motory LPG přímo z výroby, se kterými šetříte vaše náklady i životní prostředí. Snadno přepnete mezi jednotlivými palivy pomocí jediného tlačítka. Navíc na jedno natankování ujedete až 1 300 km.

 

 

s financováním EASY již za 109 Kč / den

Včetně havarijního pojištění

Včetně povinného ručení

Včetně Garance Plus na 5 let / 100 000 km ZDARMA

 AŽ 30 000 Kč ZVÝHODNĚNÍ

s financováním PREMIUM*

Palivová karta v hodnotě 2 500 Kč

zdarma s Dacia finance 1)

 

sandero_stepway_rozmery.png

 

* Dodatečná sleva 30 000 Kč platí pouze pro verze LPG při využití značkového financování PREMIUM 30 000 Kč ECO od Dacia Finance. Dodatečná sleva 20 000 Kč pro model Nová Dacia Sandero Stepway platí pro verze s benzínovým motorem při využití značkového financování PREMIUM 20 000 Kč od Dacia Finance. Součástífinancování je zdarma Garance Plus na 5 let/100 000 km (dle toho, co nastane dříve). Dacia Finance znamená financování poskytované společnosti RCI Financial Services, s. r. o. Nezávazné ceny s DPH doporučené společností Renault Česká republika, a. s. platné od 4. 10. 2021. Veškeré ceny a údaje jsou pouze informativní a nezavazují žádnou ze smluvních stran k uzavření smlouvy.

Pokud máte zájem zakoupit produkt nebo službu, je nutné uzavřít písemnou smlouvu s podpisem jednajících osob. Konkrétní nabídku konzultujte prosím vždy s prodejcem. V ceně vozu není zahrnuta povinná výbava. Renault Česká republika, a.s. si vyhrazuje právo aktualizovat či změnit příslušné specifikace vozidel či příslušenství.

Reprezentativní příklad Sandero Stepway Essential TCe 90: cena vozu: 318 900 Kč vč. DPH, výše úvěru: 191 340 Kč, jednorázová splátka hrazená klientem: 127 560 Kč, úroková sazba: 3,74 %, RPSN: 8,9 %, 1.–47. měsíční splátka úvěru: 2 495 Kč, 48. splátka úvěru: 95 670 Kč, 1.– 48. měsíční splátka havarijního pojištění a povinného ručení: 810 Kč, poplatek za poskytnutí úvěru: 0 Kč, celková částka k uhrazení: 251 815 Kč, délka úvěru: 48 měsíců, nájezd: 15 000 km/rok. Celková měsíční splátka včetně pojištění 3 305 Kč. Denní splátka 109 Kč je vypočtena jako průměrná denní splátka podle vzorce: (měsíční splátka včetně pojištění, tj. 3 305 Kč x 12)/365. Součástí financování je zdarma Garance Plus na 5 let/ 100 000 km (dle toho, co nastane dříve). Dacia Finance znamená financování poskytované společností RCI Financial Services, s.r.o.

1) Palivová karta v hodnotě 2 500 Kč jako dárek platí při využití značkového financování Dacia Finance.

Prodáváme vozy značek
×